بسته بازرگانی سپیدار همکاران سیستم، یک اتوماسیون مالی یکپارچه مخصوص شرکت های بازرگانی طراحی و تولید شده است. به کمک این نرم افزار فرآیند خرید کالا، هزینه های مربوطه، فرآیند انبار و نگهداری به خوبی قابل پیاده سازی است. با توجه به یکپارچه بودن این نرم افزار با صدور هر یک از رسید های دریافت و پرداخت، انبار و فروش، سند حسابداری مربوطه بصورت خودکار ثبت خواهد شد.

سیستم ها و امکانات بازرگانی سپیدار

در این نرم افزار ، بصورت عمومی سیستم های ذیل موجود و قابل استفاده می باشد:

  • حسابداری
  • دریافت و پرداخت
  • تامین کنندگان و انبار
  • مشتریان و فروش

با استفاده از کدینگ پیش فرض حسابداری بازرگانی، می توان در کوتاه ترین زمان اقدام به راه اندازی درختواره حسابها نمود و صدور فاکتور خرید با تسهیم هزینه های حمل، ثبت پرداخت ها بصورت نقد، حواله، چک و کارتخوان، صدور پیش فاکتور و فاکتور فروش با در نظر گرفتن موجودی کالا، را با دقت بالا پیاده سازی کرد.

نمایه امکانات بسته بازرگانی سپیدار سیستم

گزارشات سپیدار

در هر یک از ماژول های این نرم افزار، گزارشات کنترلی تحت عنوان مرور حسابها، مرور فروش و … قابل دسترسی می باشد که با استفاده از آن می توان علاوه بر گزارشات اولیه موجودی نقد و بانک، موجودی کالا و میزان فروش، از گزارشات و نمودارهای جزیی و دقیق مربوط به عملکرد هر یک از واحدهای کسب و کار بهره برد.

پشتیبانی سپیدار

پشتیبانی این نرم افزار در حالت عمومی بصورت تلفنی و اینترنتی قابل فعالسازی می باشد. پشتیبانی اینترنتی، از طریق کلاب مشتریان سپیدار سیستم، دریافت فایل های بروزرسانی، درخواست طراحی گزارش و چت آنلاین صورت میگیرد . همچنین کارشناسان آن شرکت از طریق تماس تلفنی پاسخگوی مشتریان محترم می باشند. کلیه خدمات پشتیبانی، پس از خرید نرم افزار به مدت یکسال بصورت رایگان می باشد.

لازم به ذکر است راهکار تجارت بهراد مفتخر است در تمامی مراحل از راه اندازی تا بهره برداری در کنار مشتریان این محصول خواهد بود.

اطلاعات بیشتر

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دمو نرم افزار حسابداری سپیدار با ما تماس بگیرید.