نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم : بسته تولیدی

بسته تولیدی حسابداری سپیدار همکاران سیستم، نرم افزار حسابداری یکپارچه مخصوص شرکت های تولیدی طراحی و آماده شده است. به کمک این نرم افزار فرآیند خرید کالا، هزینه های مربوطه، فرآیند انبار و نگهداری، مونتاژ و تولید محصول به خوبی قابل پیاده سازی است و محاسبه بهای تمام شده با توجه به فرمول ساخت امکان پذیر می باشد. با توجه به یکپارچه بودن این نرم افزار با صدور هر یک از رسید های دریافت و پرداخت، انبار و فروش، سند حسابداری مربوطه بصورت خودکار ثبت خواهد شد.

سیستم ها و امکانات

در این نرم افزار ، بصورت عمومی سیستم های ذیل موجود و قابل استفاد می باشد:

  • حسابداری
  • دریافت و پرداخت
  • تامین کنندگان و انبار
  • مشتریان و فروش
  • سفارش کار

با استفاده از کدینگ پیش فرض حسابداری تولیدی، می توان در کوتاه ترین زمان اقدام به راه اندازی درختواره حسابها نمود و صدور فاکتور خرید با تسهیم هزینه های حمل، ثبت سربار و دستمزد برآوردی هر سفارش تولید، محاسبه بهای تمام شده محصولات تولید شده، ثبت پرداخت ها بصورت نقد، حواله، چک و کارتخوان، صدور پیش فاکتور و فاکتور فروش با در نظر گرفتن موجودی کالا، را با دقت بالا پیاده سازی کرد.

نمایه امکانات بسته تولیدی حسابداری سپیدار سیستم

گزارشات سپیدار

در هر یک از ماژول های این نرم افزار، گزارشات کنترلی تحت عنوان مرور حسابها، مرور فروش و … قابل دسترسی می باشد که با استفاده از آن می توان علاوه بر گزارشات اولیه موجودی نقد و بانک، موجودی کالا و میزان فروش، از گزارشات و نمودارهای جزیی و دقیق مربوط به عملکرد هر یک از واحدهای کسب و کار بهره برد.

همچنین میزان انحراف مصرف مواد اولیه و ضایعات تولید، شناسایی کسری و اضافات موجودی و کنترل انبار، به منظور  کاهش اتلاف مواد اولیه و افزایش کنترل داخلی به راحتی قابل گزارشگیری است.

 پشتیبانی سپیدار

پشتیبانی این نرم افزار در حالت عمومی بصورت تلفنی و اینترنتی قابل فعالسازی می باشد. طی پشتیبانی اینترنتی، از طریق کلاب مشتریان سپیدار سیستم، دریافت فایل های بروزرسانی نرم افزار، درخواست طراحی گزارش و چت آنلاین صورت می گیرد؛ همچنین کارشناسان آن شرکت از طریق تماس تلفنی پاسخگوی مشتریان محترم می باشند. کلیه خدمات پشتیبانی، پس از خرید نرم افزار به مدت یکسال بصورت رایگان می باشد.

لازم به ذکر است راهکار تجارت بهراد مفتخر است در تمامی مراحل از راه اندازی تا بهره برداری در کنار مشتریان این محصول خواهد بود.

اطلاعات بیشتر

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دمو نرم افزار حسابداری سپیدار با ما تماس بگیرید.